Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wysokie branie -sprzęgło

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wysokie branie -sprzęgło

    pozdrowienia dla Speedy83, to chyba był on widziany dzisiaj na skrzyżowaniu bernardyńska stradom koło 16,30

  • #2
    wysokie branie -sprzęgło

    Mam pytanie odnośnie tzw. "wysokiego sprzęgła" - mozna natrafić na opinie, że taki urok Octavii/Passatów, ale wiem,ze moze to tez oznaczać konieczność naprawy :x
    Po czym poznać, że "to już"? Podpytywanie mechanika (dość zaufany) niewiele dało, wiecie, jaką miał odpowiedz, wymieniamy, a jak! To ten z tych, co wszystko chcialby chętnie wymieniać, pewnie zonę też :lol:
    Dodam, że moja Octi ma przejechane ok. 155 tyś., sprzęgło nie było nigdy robione; a uwagę o wysokim sprzęgle usłyszeliśmy od innego kierowcy, który nią jechał, my może przyzwyczajeni, nie odczuliśmy stopniowej zmiany :wink:
    Smoking kills. So do I.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez silver_arrow
      uwagę o wysokim sprzęgle usłyszeliśmy od innego kierowcy, który nią jechał, my może przyzwyczajeni, nie odczuliśmy stopniowej zmiany
      to chyba jednak urok octavi. Ja bym sie nie martwil, sam mialem takie uczucie jak pierwszy raz wsiadlem do swojej. Kwestia przyzwyczajenia. Ewentualnie jak bardzo przeszkadza chyba da sie to lekko podregulowac.

      Komentarz


      • #4
        widzocznie ktoś kto jechał Waszym autem nie ma już u siebie sprzęgła albo słabo szło mu ruszanie i nie wiedział jak wybrnąć
        Niech wsiądzie do laguny II z silnikiem benzynowym , tam to dopiero wysoko bierze
        Była O2 RS 190 km / 436 Nm
        Jest Superb 2FL 201 km / 436 Nm

        Komentarz


        • #5
          Mnie też to na początku irytowało ale odkąd Octavianka przeszła pod moją opiekę i jeżdżę nią regularnie, już się przyzwyczaiłem. Najlepiej jak później wsiadam do Focusa kuzyna i tam bierze już od podłogi.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez Danny10
            Najlepiej jak później wsiadam do Focusa kuzyna i tam bierze już od podłogi.
            Podobnie jest u mojego brata w Fabii - sprzęgło miał wymieniane kilka tysięcy temu.

            Pierwsze kilka ruszeń miałem z dużym zrywem

            Komentarz

            POWRÓT NA GÓRĘ
            Pracuję...
            X